sobota, 18 listopada 2017

3 rzeczy,które najbardziej wkurzają mnie w ludziach.

  Postanowiłam poruszyć temat dość kontrowersyjny dla niektórych ale ja jestem szczerą i bezpośrednią osobą dlatego mam zamiar pisać o takich rzeczach.Myślałam żeby na 1 tematyczny post na tym blogu wybrać jakiś lżejszy temat ale postanowiłam zaryzykować.Więc zaczynamy !
  1.Brak szczerości
   Dla mnie brak szczerości w jakiejkolwiek poważnej relacji jest to najgorsze co może być.Ja sama jestem szczerą osobą,dlatego bardzo mnie to denerwuje kiedy ktoś nie odwdzięcza mi się tym samym.Zawsze powtarzam innym,że wole usłyszeć od nich gorzką prawdę niż słodkie kłamstwo.Jestem uczulona na kłamstwo,dlatego że zniszczyło ono moją relację z byłym chłopakiem.Rozstawaliśmy się zazwyczaj o jakąś głupotę,której on mi nie mówił,bo się bał.Tyle,że ja właśnie prawdę jestem w stanie zaakceptować i wybaczyć jeśli chodzi o kłamstwo potrzeba mi dużo czasu no i co najgorsze zaufanie się niszczy,a to naprawdę ciężko odbudować.
 2.Fałszywość
Bardzo nie lubię jak ktoś obgaduje przyjaciół za plecami.Ja wyszłam z założenia,że skoro przyjaźnie się z tą osobą to ją lubię,a skoro ją lubię to po co mam ją obgadywać to taki trochę paradoks.Wiadomo wiele rzeczy mówi się w nerwach ale lepiej powiedzieć to w nerwach tej osobie w cztery oczy niż komuś innemu.Wtedy łatwiej to odkręcić.
 3.Pozerstwo
Ja mam dość trudny i oryginalny charakter o czym sama dobrze wiem ale po co mam się zmieniać jaki miałoby sens udawanie kogoś innego tylko i wyłącznie po to żeby jakaś obca mi osoba mnie popierała.Mam coś takiego w sobie,że pozerów dostrzegam na kilometr i nie mam zamiaru z kimś takim zawierać jakich kol wiek znajomości.Dlaczego? Dlatego ponieważ wiem,że taka osoba podatna jest na wpływ innych i zależy jej bardziej na poparciu innych niż na sobie.
Dlaczego wam o tym pisze? Nie dlatego żeby coś komuś udowodnić chce was po prostu przestrzec.Mam tylko 16 lat ale życie nauczyło mnie wiele rzeczy.Z jednej strony żałuje moich doświadczeń ale to sprawiło,że jestem silniejsza i wypracowało u mnie charakter.Jeśli podobają wam się takie tematy i moje zdanie piszcie komentarze.Będę wtedy wiedzieć ,że was to interesuję ,a jeśli nie też piszcie wtedy wybiorę jakieś lżejsze tematy.


15 komentarzy:

 1. Zgadzam się ze wszystkim co napisałaś! Na pewno będę zerkać na nowości na twoim blogu :D Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. W sumie z jednej strony zgadzam się z twoimi spostrzeżeniami, z drugiej jednak nie mam takiej listy. Sam nie jestem idealny więc no za bardzo nie wymagam od ludzi.

  tutajjestem-lekkomyslny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie uważam się za ideaną ale na takie cechy u ludzi jestem uczulona.

   Usuń
 3. Hmmm Szczerość czasami jest zbyt uciążliwa dla wielu osób... może jako mechanizm obronny ludzie "kłamią" dla dobra innych. Dla mnie to obłuda i zgadzam się z twoją listą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie kiedyś ważna dla mnie osoba powiedziała mi,że kiedy kłamie wtedy lepiej się czuje.

   Usuń
 4. Nienawidzę fałszywych znajomości, najpierw się z kimś przyjaźnisz mówisz mu swoje sekrety a nagle wie o tym cała szkoła
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie to przykre jak twoje sekrety wyjdą na jaw chociaż powiem ci,że ja się tam nie przejmuje tym w sumie nie mam sekretów za dużo.

   Usuń
 5. W pełni się z Tobą zgadzam! Nie ma nic gorszego niż fałszywi "przyjaciele"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie to jest najgorsze i bardzo rani :/.Na szczęście teraz nie wpadam już na takich moi przyjeciele mówią mi wszystko w twarz i za to ich cenię.

   Usuń
 6. mnie najbardziej odrzucają ludzie fałszywi. nie rozumiem ich :/
  www.flare.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. poruszanie takich tematów to dobry pomysł. To nawet fajne rozpoczęcie serii. :) Nie chcę ci nic mówić i wymądrzać się jak ludzie starsi ode mnie, ale uwierz mi w jedno - nasz charakter buduje się cały czas. Tak na prawdę w wieku dojrzewania budujemy jego podstawy.

  Ps. Jeśli będziesz zainteresowana, to odezwij się. Podrzucę Ci kilka rad na to jak sprawić by Twój post wyglądał stylistycznie lepiej.

  Pozdrawiam

  agentgirlblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie każda nowa sytuacja nas kształtuje ,a szczególnie każda nowa ciężka sytuacja

   Usuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia